All Rights Reserved. "Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione! Zdjęcia nie mogą być pobierane nawet dla celów osobistych i niekomercyjnych. Nie mogą być kopiowane, adaptowane, ani w żaden inny sposób poddawane działaniom zastrzeżonym dla właścicieli bez ich uprzedniej zgody. Wszelkie takie incydenty niezwłocznie zgłaszane będą organom ścigania, a także na drodze postępowania cywilnego autorzy zdjęć mogą dochodzić zadośćuczynienia!

27 lip 2012

3, 2, 1... Londyn

Nadeszła chwila, na którą kibice czekali z niecierpliwością. Dziś o 22 czasu polskiego odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012. Już w niedzielę będziemy mogli podziwiać zmagania naszych siatkarzy, którzy meczem z Italią rozpoczną swoją walkę o złoto. Wszystkie konkurencje, w których biorą udział Polacy, zostaną pokazane w TVP, Eurosporcie i w telewizji nSport. Z pewnością zmagania naszych reprezentantów przyniosą nam wiele pozytywnych emocji. Jednak jest jedna "mała wielka sprawa" dotycząca meczy siatkarzy w Londynie. Do tej pory rozgrywki ligowe jak również reprezentacyjne były pokazywane w Polsacie Sport, gdzie wytworzyła się grupa wspaniałych ekspertów oraz dziennikarzy i komentatorów. Przed meczami w studiu witał nas, kibiców, Jerzy Mielewski wraz ze swoimi gośćmi, którzy znali się na tym sporcie jak mało kto. Dodatkowo duety komentatorskie jak Swędrowski-Drzyzga, Wanio-Mazur bądź Swędrowski-Wójtowicz dodawały uroku siatkówce. Trafne analizy, ciekawostki i garstka humoru stały się domeną polsatowskiej stacji sportowej. Aż ciężko sobie wyobrazić jak poradzi sobie w nowej roli TVP, która przecież kiedyś emitowała mecze siatkówki na swoich antenach, ale straciła (a może sama zrezygnowała) z tej funkcji na rzecz Polsatu. Miejmy nadzieję, że komentatorzy Piotr Dębowski, Jacek Laskowski i Mariusz Szyszko podołają wyzwaniu w przekazie z Londynu, bo trzeba przyznać, że poprzeczkę Swędrowski i spółka postawili bardzo wysoko. Jakie Wy macie obawy co do komentatorów albo występów naszych siatkarzy na igrzyskach? Czekam na Wasze opinie.


Terminarz spotkań:
29 lipca, niedziela. Polska - Włochy godz. 21:00, transmisja TVP1
31 lipca, wtorek. Polska - Bułgaria godz. 12:30, transmisja TVP1
2 sierpnia, czwartek. Polska - Argentyna godz.17:45, transmisja TVP1
4 sierpnia, sobota. Wielka Brytania - Polska godz. 12:30, transmisja TVP1
6 sierpnia, poniedziałek. Polska - Australia godz. 10:30, transmisja TVP1
Trzymamy kciuki za Polaków :)
PS. Sorry, że mnie nie ma, ale pracuję, a dostęp do internetu mam ograniczony. W sierpniu będę pojawiać się częściej, mam nadzieję. Wywieszajcie flagi i mocno dopingujcie naszym!
Z siatkarskim pozdrowieniem- volley.

źródło: www.iglaszyte.pl

4 komentarze:

 1. Już dzisiaj otwarcie Olimpiady , <3 Tak się cieszę. A brakuje mi Cb, tak rzadko wpadasz. :( Założę się, że komentatorzy palna pewnie dużo różnych głupich gaf, ale możemy na chwilę oderwać się od Swędrowskiego i spółki. Według mnie będzie spoko. Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Do boju Polsko ! < 33 Olimpiada jest nasza ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To czekam na następne notki, częściej :)
  Ja właśnie chciałabym, żeby komentował Swędrowski i Drzyzga, bo najbardziej lubię ich do siatkówki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesli chodzi o brak czasu to doskonale Cię rozumiem. Również pracuję i mam mało czasu.
  Z całym szacunkiem do pana Dębowskiego, Laskowskiego i Szyszko, ale polsatowskich komentatorów to oni nie przebiją.

  OdpowiedzUsuń