All Rights Reserved. "Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione! Zdjęcia nie mogą być pobierane nawet dla celów osobistych i niekomercyjnych. Nie mogą być kopiowane, adaptowane, ani w żaden inny sposób poddawane działaniom zastrzeżonym dla właścicieli bez ich uprzedniej zgody. Wszelkie takie incydenty niezwłocznie zgłaszane będą organom ścigania, a także na drodze postępowania cywilnego autorzy zdjęć mogą dochodzić zadośćuczynienia!

8 lip 2012

Poland will be fighting

Liga Światowa prawie za nami. Szybko minęła, co nie? :) Najważniejsze jest to, że Polacy grają w finale. Aby się do niego dostać, musieli zmierzyć się z gospodarzami turnieju Final Six, z Bułgarami. Mecz może nie stał na najwyższym poziomie, ale ważne, że nasi reprezentanci odnieśli zwycięstwo. Dziś czekają nas wielkie emocje. Najpierw w meczu o brąz zagrają ekipy Kuby i Bułgarii, a po nich czas na finał z Amerykanami. Pod siatką napewno będzie gorąco. W końcu spotkają się koledzy z klubów :) No i co najważniejsze, wciąż wierzymy, że zwycięzca World League w roku olimpijskim zgarnia na tej prestiżowej imprezie medal. Polacy są faworytami zarówno w starciu z USA jak również na Igrzyskach w Londynie. Nie pozostaje nam nic innego niż mocne trzymanie kciuków i wiara w naszą drużynę.
Jako, że nie bywam ostatnio często na blogu, chcę to jakoś Wam wynagrodzić. Dlatego też wrzucam linki z ciekawymi teksami o siatkówce klubowej. Już się nie mogę doczekać nowego sezonu PlusLigi, ale najpierw IO.
 • Trzech zabijaków- będzie ciekawie w PlusLidze KLIK
 • ZB9 "Resovia jak mercedes" KLIK
 • PlusLiga Kobiet- zmiany, zmiany, zmiany... KLIK
Zapraszam do zakładki na górze "Agu Photography", gdzie pojawiły się zdjęcia z Benefisu Łaski i Wójtowicza. Przypominam również o naszej galerii kibica na Siatkarskiblogspot.com na Facebooku. Czekamy na Wasze zdjęcia!
Do następnego!

źródło: s-w-o.pl

4 komentarze:

 1. Wiara w naszych ! W górę serca, bo Polska wygra mecz ! : ) Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam ICH! Najlepsi <3

  OdpowiedzUsuń
 3. wielbię polskich siatkarzy ;d ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. kocham ich! najlepsi : ))

  OdpowiedzUsuń