All Rights Reserved. "Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione! Zdjęcia nie mogą być pobierane nawet dla celów osobistych i niekomercyjnych. Nie mogą być kopiowane, adaptowane, ani w żaden inny sposób poddawane działaniom zastrzeżonym dla właścicieli bez ich uprzedniej zgody. Wszelkie takie incydenty niezwłocznie zgłaszane będą organom ścigania, a także na drodze postępowania cywilnego autorzy zdjęć mogą dochodzić zadośćuczynienia!

5 maj 2012

przemyślenia

Miałam napisać dopiero jutro, po finale kwalifikacji olimpijskich, ale... Właśnie, dociera do Was, że gramy w finale?! Jasne, będzie ciężko, ale trzeba wierzyć i trzymać mocno kciuki za dziewczyny. Bardzo mi się podoba styl gry Polek, gdyby wyeliminować przestoje to byłoby całkiem cudnie. Bez hurraoptymizmu stwierdzam, że mamy szansę na zajęcie pierwszego miejsca w turnieju, pokonanie Turczynek i mam nadzieję, że chłopaki nie pojadą sami do Londynu :)
Co do transferów...

Wciąż nikt nic nie wie co z Kurkiem, chyba nawet on sam nie wie co dalej. Łukasz Żygadło zagra w Rosji.. Przemilczę :( Gazprom naprawdę wykłada niezłe pieniądze, skoro do Superligi ściągani są najlepsi gracze. No kto by się spodziewał..? Czyżby kończyła się era Serie A? W PlusLidze chce zagrać niesamowity Giba! Chyba moje marzenia się spełniają.. Problem jest jeden- kasa, a co innego! Co mnie jeszcze ucieszyło- Lorenzo Bernardi zostaje w Jastrzębskim Węglu na kolejny sezon. Mimo, że jakoś dalej nie jestem całkowicie przekonana do tego jak prowadzi zespół, to cieszę się, że nie zapowiada się na kolejną rewolucję w składzie. Chciałabym, żeby filary pozostały i został na nich zbudowany zespół, który w następnym sezonie powalczy o pierwsze miejsce w lidze.
Nie mogę nie wspomnieć o WIELKIM, 'uroczystym' zaprezentowaniu kadry piłkarskiej na Euro 2012. Śmiech na sali. To przykre, ale Polska sama siebie ośmiesza. ALE! O piłce nożnej jak i o sportowych wakacjach jutro, w artykule, który piszę już x czasu i którego dalej nie skończyłam.
Z takich wolnych przemyśleń, wciągnął mnie twitter. Całkowicie. Chyba naprawdę go polubię bardziej niż fejsa, szczególnie przez to, co można tam przeczytać ciekawego:
xxx- Where is your home?
Igor Yudin- Poland/Australia. I don't know haha
nice!
A właśnie, gdyby nie moja kochana matura z wosu to byłabym w Łodzi w piątek na meczu towarzyskim Polska-Australia. Niestety nie mogę sobie pozwolić na jakieś wyjazdy, narazie.. Ciągle się zastanawiam, czy jechać na World Grand Prix dziewczyn w czerwcu. Poczekam pewnie jeszcze jakiś czas, zobaczę czy zakwalifikują się do Londynu i może się zdecyduję.
Dalej nie wiem co z 'Siatkarskim ABC'... Macie jakieś pomysły? Obiecuję, że od jutra sie ogarniam i oprócz nauki biorę się za bloga, bo zaniedbałam nieco.

11.05
14.05
17.05
trzymać kciuki najmocniej jak się da!
Pozdrawiam!

PS. Jak ktoś ma twittera to zapraszam, chętnie się zakoleguję :D


(fot. fivb.com) Drogie Panie, Londek czeka!

bez długich kłaczków!


6 komentarzy:

 1. Ja będę trzymać kciuki bardzo mocno za Cb, na pewno zdasz bardzo dobrze. :P
  Ziomek - do dzisiaj nie mogę się otrzepać z tej wiadomości. ył tak blisko JW, a tu nagle ta głupia, cholerna Rosja ;<
  A piłkarze , to niech lepiej się schowają. Oddają te wszystkie mecze walkowerem, bo nie mogę na nich patrzeć i ta piosenka ... Jaki kraj takie Waka Waka . :(
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za Polski! Musi się udać :)
  Tobie również kibicuję z całego serduszka. Na pewno sobie poradzisz. Nie takie góry się zdobywało. Będzie dobrze! ;*
  Aj... Szkoda, że Łukasz nie zagra w Polsce... Co do Giby, to krytykuje się to, że nie gra już tak jak kiedyś... no ale bez przesady! Taka gwiazda w Polsce? Przecież to zwiększy popularność siatkówki :)
  Fajnie, że Lorenzo nadal będzie w JW. Zgadzam się z Twoim zdaniem co do tego trenera.
  Naszych kopaczy przemilczę hehe
  Twitter? Hmmm jeszcze się tam nie zarejestrowałam, ale może przyjdzie na to czas, skoro takie nowinki można tam wyczytać ;]

  PS: także nie wiem co z WGP, ale raczej nie w tym roku... LŚ i być może Memoriał - to moje plany ;) Pozdro!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj dziewczyny pokazały, że są silne i mogą wygrać turniej i pojechać razem z siatkarzami do Londynu! :) Dzisiaj o 16:30 trzymamy kciuki i dopingujemy biało-czerwone. Tak, towarzyski mecz Polska-Australia już w piątek, będzie się działo no i od tego meczu rozpoczynamy sezon reprezentacyjny! ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny pokazały klasę :). chwała im ! ^^.
  cieszę się, że Jastrzębski w większości w takim samym składzie :). oby utrzymali trzon zespołu .

  szkoda , że Łukasz... :(.
  i czekamy na Gibę ;d.

  ach, ta Reprezentacja... czekam na mecz z Australią i kibicowanie przed telewizorem - przynajmniej na dzień dzisiejszy ;d.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie. To na pewno nie koniec Serie A : ) Superliga może i ściąga sportowców światowej klasy, ale to nie chodzi tylko o to. Liga, musie mieć to coś, a we Włoszech to coś jest. Nie chcę Giby w Polsce, to nie kraj, miejsce, ludzie dla takiego pięknego człowieka. Zasługuje na coś dużodużo lepszego. Zaskoczył mnie transfer Łukasza Żygadło, przecież niemal pewne było, że zobaczymy go w barwach jastrzębskiego węgla, a tu taka dziwna niespodzianka, choć bardziej niemiłą (najgorszą na świecie) wiadomością było odejście Zibiego. Dobrze, że Miszel zostaje, dobrze, choć bez 9 i Ruska to już nie będzie to samo. Pewnie za Zbyszkiem pójdzie Kubiak i tyle ich w Jastrzębskim widzialiśmy. Choć troszkę przeczuwałam, że kontrakt z Miszelem zostanie przedłużony, a 9 na ławce być nie chce. Oby tylko zagrał w jakimś klubie, który zapewni mu dużo perspektyw, oby jak najdalej od Polski :)
  Jak zobaczyłam to coś na Euro, to jedyne słowa na jakie było mnie stać to: WSTYD MI, ŻE URODZIŁAM SIĘ W TAKIM KRAJU. Ja się w ogóle nie dziwię ludziom innej nacji, że mają taki, a nie inny stosunek do nas, Polaków. Przecież sami kompromitujemy nasz naród, nas samych.

  No i chcę już ten mecz z Australią. Chcę reprezentację. Chcę zobaczyć nowego Kubę Jarosza, heheheheh, chcę zobaczyć mojego 9 bo tęsknię za nim strasznie.
  +Mam twittera :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może i masz rację, w Rosji nie ma takiej atmosfery wokół siatkówki jak we Włoszech. Jak Kubi odejdzie to już kaplica... nie chciałam kolejnej rewolucji w JW, ciężko takie coś znoszę.. :) Ja chce mecz z Australią i dla Jarskiego i dla Zibiego i dla Yudina. Będe mogła zobaczyć swojego idola w końcu w akcji.
   Twitter? ^^ bardzo mnie to cieszy :D daj namiary!

   Usuń