All Rights Reserved. "Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione! Zdjęcia nie mogą być pobierane nawet dla celów osobistych i niekomercyjnych. Nie mogą być kopiowane, adaptowane, ani w żaden inny sposób poddawane działaniom zastrzeżonym dla właścicieli bez ich uprzedniej zgody. Wszelkie takie incydenty niezwłocznie zgłaszane będą organom ścigania, a także na drodze postępowania cywilnego autorzy zdjęć mogą dochodzić zadośćuczynienia!

10 cze 2013

Torwar nie podbity... Polacy znów słabsi od Brazylii

Rozpoczęła się nowa edycja Ligi Światowej. Polacy grają w grupie A z Brazylią, Argentyną, USA, Bułgarią i Francją. Z tymi trzema pierwszymi zespołami zagramy u siebie, natomiast mecze wyjazdowe zagramy w Bułgarii i Francji.
Początek "Światówki" w wykonaniu Polaków nie był wymarzony. Najpierw na Torwarze w Warszawie przegrali 1:3, a w Atlas Arenie 2:3. Piotr Nowakowski po pierwszym meczu nie był zadowolony z postawy zespołu, ale kto był?
http://nicesport.pl/siatkowka/150399/piotr-nowakowski-dla-nicesportpl-to-nie-byl-wymarzony-poczatek

Trzeba jak najszybciej zapomnieć o meczu w stolicy. Brakowało zgrania(!), koncentracji w najważniejszych momentach i zwyczajnie - formy. Zawodnicy mówią, że będzie lepiej. Wierzymy.
W Łodzi postawa Polaków była zdecydowanie lepsza w porównaniu do tej z pierwszego meczu. Mało brakowało, a to my byśmy cieszyli się ze zwycięstwa, a nie Brazylijczycy.
Teraz Polacy muszą wygrywać każde kolejne spotkanie i liczyć na potknięcie Brazylii, jeśli chcą awansować do Final Six w Argentynie.

Udało mi się być na Torwarze. Całej organizacji nie będę oceniać, bo to nie moja rola. Mojego zdania nie zmienię, było słabo. Dopiero w Atlas Arenie kibice pokazali kto jest najlepszy na świecie. Tego brakowało na Torwarze. Zresztą, czego można było się spodziewać, skoro 1/3 hali to były miejsca VIP, z czego sporo tych zaproszonych nie przyszło. Warszawa nie ma tradycji siatkarskich i to było widać.

Więcej zdjęć na Facebooku: https://www.facebook.com/AgaKaFoto?ref=hl

6 komentarzy:

 1. Masz rację, nie mamy jeszcze dobrej formy, ale wierzyć trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety meczu piątkowego, nie miałam okazji oglądnąć i na jego temat nie mam się jak wypowiedzieć!
  wczoraj zabrakło trochę szczęście, ale widać, że forma rośnie :) oby tak dalej !

  przepiękne robisz zdjęcia !!
  album polajkowany :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze formy brakuje, ale z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Bynajmniej mam taką nadzieję :)

  Na meczach nie byłam, ale nawet oglądając mecze w TV, można było zauważyć różnicę między kibicami w Warszawie i Łodzi. W Atlas Arenie był szał, zabawa, głośny doping, na Torwarze troche tego zabrakło.

  Zdjęcie świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Poziom gry wciąż nie jest zadowalający, niby w niedzielę było lepiej, ale tylko w trzech setach, choć i tak trzeba przyznać, że Brazylia dawała nam sporo prezentów. Być może rację mają ci co twierdzili, że za mało sparingów, że reprezentacja powinna coś zagrać niż dwumecz z Serbią. Mnie martwi mała rotacja składu w wykonaniu Anastasiego początek sezonu, a tu już w głowie szóstka na cały sezon. Szkoda, bo Winiar pokazał na co go stać i nie wierzę, że jest gorszy od Kubiaka. Forma Zibiego mocno pod kreską, czemu nie gra Konar, ja słaby musi być Jarosz i czy w tej sytuacji nie przydałby się jednak Wlazły? Mam dużo wątpliwości, choć chyba potrzeba cierpliwości.


  Niestety pomysł z meczem w Warszawie na Torwarze od początku był słaby, komuś prezio musiał posmarować i obiecać ten mecz. Atmosfera kiepska, i co gorsza ile wolnych miejsc! A zwykli, wierni kibice oddaliby życie, aby być tam w środku.

  OdpowiedzUsuń
 5. nie widziałam piątkowego meczu i chyba dobrze. w Łodzi było całkiem inaczej. w porównaniu do ostatnich meczów towarzyskich, w końcu poczułam, że to jest gra o coś. atmosfera w końcu taka jak powinna być. a wynik? mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie

  PS. zapraszam wszystkich fanów Asseco Resovii Rzeszów na mojego bloga sovia-forever.blogspot. com oraz na facebooka facebook.com/SoviaForever. niedawno zaczęłam, także szukam zainteresowanych. pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam wszystkich fanów reprezentacji Polski, Jastrzębskiego Węgla i Politechniki Warszawskiej na mojego bloga
  http://mojsiatkarskiswiat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń