All Rights Reserved. "Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione! Zdjęcia nie mogą być pobierane nawet dla celów osobistych i niekomercyjnych. Nie mogą być kopiowane, adaptowane, ani w żaden inny sposób poddawane działaniom zastrzeżonym dla właścicieli bez ich uprzedniej zgody. Wszelkie takie incydenty niezwłocznie zgłaszane będą organom ścigania, a także na drodze postępowania cywilnego autorzy zdjęć mogą dochodzić zadośćuczynienia!

23 kwi 2012

mamy nowego Mistrza Polski!

Musiało dojść do czterech finałowych spotkań, żeby wyłonić zwycięzcę. Mistrzem Polski w sezonie 2011/2012 została Asseco Resovia Rzeszów! W pięknym stylu zakończyli swoje rozgrywki ligowe siatkarze z podkarpacia. Fenomenalnie grał Gyorgy Grozer, który rozegrał w niedzielę ostatni mecz w koszulce w paski. Niemiecki atakujący przenosi się do Superligi, do klubu Lokomotiwu Biełgorod. W spotkaniach finałowych warto podkreślić zespołowość Resovii oraz nie najlepszą formę Skry Bełchatów. Kibice na Podpromiu pokazali jak powinien wyglądać doping, co druga osoba w koszulce klubowej na trybunach. Siatakrze po otrzymaniu medali oraz upragnionego trofeum przenieśli się na rzeszowski rynek, gdzie powitały ich tysiące kibiców! Niesamowity widok! Chyba Grozer zaczął się poważnie zastanawiać nad swoją decyzją :) Niejednemu sympatykowi Resovii poleciały łzy, kiedy oglądał dekorację Mistrzów oraz filmiki z wydarzeń z rynku. Jeżeli ktoś nie widział, niech żałuje i zaczyna szukać na youtubie. Klub Kibica Resovii- wielki szacunek! Najlepsza oprawa meczowa w Polsce!
Czekamy na brązowego medalistę.. na Jastrzębski Węgiel :) Piąte, ostatnie, decydujące spotkanie w środę o 20 na PolsatSport.
Jeszcze raz wielkie GRATULACJE dla Resovii!

8 komentarzy:

 1. Mamy Mistrza !!! : ) Ale się cieszę :d

  OdpowiedzUsuń
 2. oo widzę, że zmieniłaś wyglad :P podoba mi się ! A co Resovii to wreście mamy MP na podkarpaciu ;D brawo dla chłopaków i całego sztabu szkoleniowego !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dołączam do gratulacji. Brawa dla Sovii! :)

   Usuń
 4. Brawo ! :) I nawet Pit się uśmiechał, a pomnik na rynku też kibicuje Sovii ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo Sovia! :)
  Nowy image bloga - zacnie się prezentuje ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. DZIĘKUJEMY!!! i gratulacje, wielkie, wielkie gratulację!!! Widać w nich prawdziwą drużynę...

  OdpowiedzUsuń