All Rights Reserved. "Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione! Zdjęcia nie mogą być pobierane nawet dla celów osobistych i niekomercyjnych. Nie mogą być kopiowane, adaptowane, ani w żaden inny sposób poddawane działaniom zastrzeżonym dla właścicieli bez ich uprzedniej zgody. Wszelkie takie incydenty niezwłocznie zgłaszane będą organom ścigania, a także na drodze postępowania cywilnego autorzy zdjęć mogą dochodzić zadośćuczynienia!

8 wrz 2012

Drodzy Czytelnicy!

Jako Siatkarskiblogspot.com informujemy, że od dnia dzisiejszego nasz fan page będzie współpracował z portalem NiceSport.pl. Jest to strona o sporcie. Od piłki nożnej, przez żużel, aż do naszej ulubionej siatkówki. My oczywiście skupimy naszą uwagę na tej ostatniej dyscyplinie ;)

Od dzisiaj, prócz naszych blogowych wpisów na naszym Facebooku znajdziecie informacje prosto z wyżej wymienionego portalu. Zachęcamy do czytania i komentowania!

Bo współpraca się opłaca ;)

Prócz tego przypominamy o naszej Galerii Kibica. Ślijcie nam zdjęcia na: siatkarskiblogspot@wp.pl

Pozdrawiamy!
anett, agusnajper 

1 komentarz:

  1. Tak tak! Polecamy do zaglądania na portal NiceSport.pl ;) Teraz będziecie mieć to ułatwione, bo najciekawsze newsy znajdziecie u nas :D

    OdpowiedzUsuń